Opis stanowiska:

  • Umawianie spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wsparcie działu handlowego
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Prowadzenie analiz potrzeb klientów

Oczekiwania:

  • Wymagana dyspozycyjność około 30h tygodniowo (8:00-17:00)
  • Preferujemy studentów ostatnich lat
  • Brak oporów przed spotkaniami oraz telefonowaniem
  • Dużym atutem będzie doświadczenie sprzedaży B2B lub callcenter
  • Umiejętność koordynacji wielu zadań
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość branży internetowej

Oferujemy:

  • Trzymiesięczny staż - 1500-2200 zł brutto miesięcznie (umowa zlecenie)
  • Kontynuację pracy po stażu (ze znaczną podwyżką)
  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia handlowego, a nie tylko “czarną robotę”
  • Bezpłatne uzyskanie certyfikatów Google
  • Możliwość łączenia pracy ze studiami
  • Ciekawą pracę w świetnym zespole
  • Biuro w ścisłym Centrum
group of the college students  on a white background

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@magnes.pl wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.