Agencja interaktywna MAGNES.PL specjalizuje się w marketingu internetowym ze szczególnym naciskiem na promocję stron w wyszukiwarkach internetowych oraz rozwiązania webowe. Istniejemy od 2006 roku i jesteśmy jedną z czołowych agencji w branży search marketingu. Posiadamy status Certyfikowanego Partnera Google.

Dlaczego warto wybrać Naszą firmą?

Uważamy, że praca powinna być motywująca, a nie stresująca. Wierzymy, że życie prywatne nie musi kolidować z pracą, a równowaga między nimi jest kluczem do sukcesu. Rozumiemy, że osoby realizujące swoje pasje to skuteczni pracownicy i takich ludzi właśnie szukamy.

Opis stanowiska:

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie związane z budową oraz analizą stron oraz nie boisz się wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie. Nauczymy Cię na czym polegają nowoczesne rozwiązania webowe oraz w jaki sposób wykorzystać je do zwiększenia efektywności w biznesie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu będziesz w stanie rozwijać swoje kompetencje oraz wspinać się na kolejne szczeble kariery w dziale Webowym.

Obowiązki:

  • Wsparcie przy tworzeniu stron internetowych
  • Przeprowadzanie analiz rozwiązań webowych
  • Konfiguracja stron oraz sklepów internetowych

Oczekiwania:

  • Wymagana dyspozycyjność około 15-20h tygodniowo
  • Wymagana duża świadomość technologii webowych
  • Mile widziane doświadczenia z CMSami, SEO oraz analityką
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Dwumiesięczne praktyki - 1000-1200 zł netto miesięcznie (umowa zlecenie)
  • Opcję kontynuację pracy w trakcie studiów ze znaczną podwyżką
  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia, a nie tylko “czarną robotę”
  • Bezpłatne uzyskanie certyfikatów Google
  • Możliwość łączenia pracy ze studiami
  • Ciekawą pracę w świetnym zespole
  • Biuro w ścisłym Centrum

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@magnes.pl wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.