Opis stanowiska:

» Nadzorowanie zaplecza SEO
» Wdrażanie strategii SEO
» Przeprowadzanie analiz stron

Oczekiwania:

» Poszukujemy studentów ostatnich lat
» Konieczna inicjatywa w działaniu
» Doświadczenie w użytkowaniu CMSów
» Znajomość HTMLa
» Pozytywne nastawienie i chęć nauki
» Miło widziane doświadczenia webmasterskie
» Dodatkowym plusem będzie znajomość tematu SEO

Oferujemy:

» Płatny staż - 13 zł / h (umowa zlecenie)
» Możliwość łączenia pracy ze studiami
» Kontynuację pracy po stażu
» Bezpłatne uzyskanie certyfikatów Google
» Zdobycie doświadczenia i wiedzy, a nie tylko “czarną robotę”
» Ciekawą pracę w świetnym zespole
» Biuro w ścisłym Centrum

group of the college students  on a white background
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@magnes.pl wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.