Prowadzenie sklepu internetowego daje możliwość rozwoju działalności z lokalnej na międzynarodową. Obecnie ponad 60% internautów dokonuje zakupów w wirtualnych butikach lub odpowiednikach ich ulubionych sklepów. Oczekują oni przejrzystego wyglądu witryny i łatwości użytkowania.

Każdy stworzony przez nas sklep internetowy możemy również pozycjonować, dzięki czemu będzie się znajdował wśród pierwszych wyników wyszukiwania.

Pomożemy Ci stworzyć sklep internetowy, który:

  • Pomoże Ci wypromować Twoje produkty na szeroką skalę
  • Jest przejrzysty i łatwy w obsłudze
  • Jest zintegrowany z firmami kurierskimi

Tworzenie sklepów internetowych PrestaShop

Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w tworzeniu sklepów opartych na systemie PrestaShop. Dlaczego polecamy właśnie takie rozwiązanie? PrestaShop posiada wiele zalet, jedną z najistotniejszych z punktu widzenia właściciela sklepu jest bezpieczeństwo. Instalacja certyfikatu SSL pozwoli Ci zabezpieczyć dane swojego sklepu, a co za tym idzie – zdobyć zaufanie klientów. PrestaShop zapewnia bezproblemową integrację z hurtowniami i dostawcami, a także możliwość rozszerzania działalności o inne kanały sprzedaży, jak np. Allegro, Ceneo, Facebook czy eBay. System ten wyróżnia ponadprzeciętna funkcjonalność – do dyspozycji użytkownika oddano ponad 300 zaawansowanych funkcji, które zapewniają wygodną obsługę. Panel przeznaczony do obsługi jest na tyle intuicyjny, by każdy właściciel mógł w prosty sposób monitorować swój sklep. Dedykowane PrestaShop moduły pozwalają optymalizować sklep, by ten mógł jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby i oczekiwania Twoich klientów.

Choć na rynku jest wiele systemów, na których mógłby powstać Twój sklep, my jesteśmy przekonani, że najlepszym wyborem będzie właśnie PrestaShop! To bardzo pożądane połączenie funkcjonalności i łatwości obsługi.

Chcesz zaprosić swoich klientów do wyjątkowego, przejrzystego sklepu w przestrzeni internetowej, a sam zauważyć w niedługim czasie wzrost zysków? Zapraszamy do współpracy z nami i wypróbowania systemu PrestaShop! Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Adres www: prestamax.pl