voucher_1
voucher_2

Epidemia koronawirusa jest dla nas wszystkich trudnym czasem pełnym obaw o zdrowie i życie. Sytuacja odbija się także na gospodarce, dlatego ważne jest, aby nie zapominać o małych, lokalnych przedsiębiorcach, sklepach oraz producentach dla których naturalnym kierunkiem działań staje się Internet.
Tak trudny okres wymaga od nas solidarności i wsparcia w każdej możliwej postaci. Chcąc dołożyć swoją cegiełkę, rozpoczynamy akcję #VoucherDlaBiznesu. Pragniemy przekazać vouchery na usługi marketingowe, o wartości od 500 do 2 000 złotych.

W skład vouchera wejdzie m.in. precyzyjna konfiguracja analityki internetowej, pozwalająca zredukować koszty dotychczas ponoszone na działania marketingowe. Podzielimy się naszym doświadczeniem w obszarach: pozycjonowania stron, content marketingu, kampani AdWords, mediów społecznościowych i nie tylko. Wierzymy, że bezinteresowna pomoc jest w stanie sprawić, że więcej lokalnych biznesów odnajdzie się w nowych realiach, gdzie podstawowym filarem jest działalność w Internecie.

Jeżeli prowadzisz firmę, która potrzebuje wsparcia w tym trudnym okresie, skontaktuj się z nami.