Dlaczego MAGNES.PL jest właściwym wyborem?

Uważamy, że praca powinna być motywująca, a nie stresująca. Wierzymy, że życie prywatne nie musi kolidować z pracą, a równowaga między nimi jest kluczem do sukcesu. Rozumiemy, że osoby realizujące swoje pasje to skuteczni pracownicy i takich ludzi właśnie szukamy. Jeśli zgadzasz się z nami to prześlij nam swoją aplikację!

Co oferujemy poza świetną atmosferą?

– brak nadgodzin
– codziennie świeże owoce
– częste imprezowanie
– krótszą pracę w piątki
– premie świąteczne oraz wakacyjne
– dodatki na dzieci i koty (to nie żart)
– oraz wiele innych bonusów…

Jak wygląda proces rekrutacji?

1) Prześlij nam swoje CV. List motywacyjny jest zbędny.
2) Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, w ciągu kilku dni otrzymasz krótki test do wypełnienia.
3) Kolejnym etapem będzie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
4) Rekrutacje w naszej firmie trwają zazwyczaj 3-4 tygodnie i po takim okresie możesz spodziewać się decyzji. Informujemy o niej wszystkie rekrutowane osoby, niezależnie od decyzji.

Program praktyk i staży w MAGNES.PL

Chcesz rozpocząć pracę w branży mediów internetowych? Szukasz dobrej firmy, w której będziesz mógł zdobyć doświadczenie? Wierzysz, że Internet jest najbardziej perspektywiczną branżą i warto powiązać z nim swoją karierę? My też tak sądzimy!

Płatny Staż w dziale Kreatywnym – Copywriter

Obowiązki:

  • Przygotowywanie tekstów na strony WWW
  • Optymalizacja tekstów pod SEO
  • Wsparcie działań w Social Mediach

Czytaj więcej