MAGNES.PL

Agencja MAGNES.PL specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach marketingowych, ze szczególnym naciskiem na promocję w wyszukiwarkach internetowych oraz social mediach. Na rynku jesteśmy od 2006 roku i przez wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie, by móc zaproponować usługi najwyższej jakości. Nastawiamy się nie tylko na prowadzenie skutecznych działań e-marketingowych, ale również kładziemy duży nacisk na dbałość o wizerunek klienta przy zachowaniu efektywności kosztowej. Dzięki tym elementom możemy zagwarantować, że każda złotówka przeznaczona na działania marketingowe przyniesie wymierne korzyści.

Nasze zasady

Rozumiemy, że klienci chcą kupować efekty naszych działań, a nie same usługi. Staramy się, by punktem wyjściowym każdej oferty była znajomość biznesu klienta i zrozumienie jego potrzeb. Stawiamy na długofalowe relacje i dążymy do tego, by zostały one oparte na biznesowym sukcesie naszych klientów. Wciąż się rozwijamy, a w codziennej pracy stawiamy nowe cele. Nie boimy się myśleć niesztampowo, dlatego wciąż się doskonalimy i podejmujemy opłacalne ryzyko. Jako eksperci w swojej dziedzinie stawiamy na dzielenie się wiedzą, szukanie alternatyw i poprawnianie rezultatów. Zawsze działamy na 100%, a biznes klienta traktujemy jak własny.

Nasz zespół

Jesteśmy przekonanie, że bez odpowiednich ludzi, żaden poważny biznes nie ma szans odnieść sukces. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, które wykorzystują przy planowaniu rozwiązań oraz prowadzeniu działań dla naszych klientów. Stawiamy przed sobą wysokie wymagania – każda osoba pracująca w naszej agencji posiada certyfikat wystawiony przez Google, potwierdzający szeroką wiedzę z zakresu search marketingu.