Magnes

Agencja MAGNES.PL specjalizuje się w zaawansowanych działaniach SEM/SEO oraz nowoczesnych rozwiązaniach webowych. Na rynku jesteśmy od 2006 roku
i przez wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie, by móc zaproponować usługi najwyższej jakości. Nastawiamy się nie tylko na prowadzenie efektywnych działań e-marketingowych, ale również kładziemy duży nacisk na dbałości o dobry wizerunek klienta oraz zwiększenie skuteczności strony WWW. Bez tych składowych nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że każda złotówka wydawana jest w sposób optymalny.

Nasze zasady

Rozumiemy, że klienci chcą kupować efekty naszych działań, a nie same usługi. Staramy się, by punktem wyjściowym każdej oferty była znajomość biznesu klienta i zrozumienie jego potrzeb. Stawiamy na długofalowe relacje i dążymy do tego, by zostały one oparte na biznesowym sukcesie naszych klientów. Wciąż się rozwijamy, a w codziennej pracy stawiamy nowe cele. Nie boimy się myśleć niesztampowo, dlatego wciąż się doskonalimy i podejmujemy opłacalne ryzyko. Jako eksperci w swojej dziedzinie stawiamy na dzielenie się wiedzą, szukanie alternatyw i poprawnianie rezultatów. Zawsze działamy na 100%, a biznes klienta traktujemy jak własny.

Nasz zespół

Jesteśmy przekonanie, że bez odpowiednich ludzi, żaden poważny biznes nie ma szans odnieść sukces. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, które wykorzystują przy planowaniu rozwiązań oraz prowadzeniu działań dla naszych klientów. Stawiamy przed sobą wysokie wymagania – każda osoba pracująca w naszej agencji posiada certyfikat wystawiony przez Google, potwierdzający szeroką wiedzę z zakresu search marketingu.