Płatny Staż w dziale Kreatywnym - Copywriter

Agencja interaktywna MAGNES.PL specjalizuje się w marketingu internetowym ze szczególnym naciskiem na promocję stron w wyszukiwarkach internetowych oraz Social Media. Istniejemy od 2006 roku oraz jesteśmy jedną z czołowych agencji w branży online marketingu. Posiadamy status Certyfikowanego Partnera Google.

Dlaczego warto wybrać naszą firmą?

Uważamy, że praca powinna być motywująca, a nie stresująca. Wierzymy, że życie prywatne nie musi kolidować z pracą, a równowaga między nimi jest kluczem do sukcesu. Rozumiemy, że osoby realizujące swoje pasje to skuteczni pracownicy i takich ludzi właśnie szukamy.

Opis stanowiska:

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w agencji marketingowej oraz nie boisz się wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie. Nauczymy Cię na czym polega nowoczesny marketing internetowy oraz zdobędziesz wiedzę o komunikacji w reklamie i social mediach. Dzięki nabytemu doświadczeniu, będziesz w stanie rozwijać swoje kompetencje oraz wspinać się na kolejne szczeble kariery w dziale Kreatywnym.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie tekstów na strony WWW
  • Optymalizacja tekstów pod SEO
  • Wsparcie działań w Social Mediach

Oczekiwania:

  • Wymagana dyspozycyjność około 15-20h tygodniowo (8:00-17:00)
  • Preferujemy studentów ostatnich lat
  • Wymagane lekkie pióro
  • Język angielski minimum na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenia w social mediach i copywritingu

Oferujemy:

  • Płatny staż - 1500 zł brutto miesięcznie (umowa zlecenie)
  • Kontynuacji pracy po stażu
  • Możliwość bezpłatnego uzyskania certyfikatów Google
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy, a nie tylko “czarną robotę”
  • Możliwość łączenia pracy ze studiami
  • Ciekawą pracę w świetnym zespole
  • Biuro w ścisłym Centrum

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@magnes.pl wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.