W ciężkich czasach warto zadbać o to, by każda złotówka była wydawana rozsądnie i nawet najmniejsza część budżetu nie była wyrzucana w błoto. Można oczywiście polegać na swoim doświadczeniu i przeczuciach, ale nierzadko i one mogą nas prowadzić w kłopoty. Intuicja jest świetnym źródłem podpowiedzi, ale nie ma nic skuteczniejszego niż twarde dane analityczne.

Czy zastanawiałeś się ile dokładnie zysku przynosi Tobie każda wydana złotówka? Ile użytkowników próbowało się z Tobą skontaktować z danego źródła marketingowego? A może interesują Ciebie informacje na jakiej podstronie Twoi klienci najczęściej rezygnują z dalszego przeglądania strony? Te wszystkie dane są możliwe dzięki odpowiedniej konfiguracji Google Analytics. Jeśli do tej pory gubiłeś się w gąszczu wykresów i raportów to możesz na nas liczyć.

Przeanalizujemy za Ciebie wszystkie dane wskazując potencjalne miejsca wskazujące na nieefektywność działań marketingowych. Dokonamy pełnej konfiguracji Google Analytics umożliwiającą śledzenie wskaźników świadczących o przychodowości poszczególnych użytkowników. Dodatkowo w ramach usługi ustawimy cotygodniową wysyłkę precyzyjnie dobranych do Twoich potrzeb raportów.